Septembris 
POTCPSS
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Oktobris 
POTCPSS
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Novembris 
POTCPSS
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 1617 18 19
20 21 22 2324 25 26
27 28 29 30 

Septembris

21. Septembris
12:00
ērģeles Ilona Birģele
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
22. Septembris
12:00
ērģeles Ilze Barlo
19:00
Ērģeles Liene Andreta Kalnciema
Evija Martinsone (soprāns)
Programma: J.S.Bahs, G.F.Hendelis, Dž.Kačīni, F.Lists, S.Franks, Alfr. Kalniņš, M.K.Čurļonis
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
23. Septembris
12:00
ērģeles Inese Paiča
24. Septembris
25. Septembris
12:00
ērģeles Jānis Pelše
26. Septembris
12:00
ērģeles Kristīne Adamaite
27. Septembris
12:00
ērģeles Kārlis Mētra
19:00
Kristīne Adamaite (ērģeles)
Ieva Parša (mecosoprāns)
Juris Ķeniņš (čells/Kanāda)
Artis Sīmanis (saksofons)
Programma: Alfrēds Kalniņš, Jānis Ivanovs, Tālivaldis Ķeniņš, Aldonis Kalniņš, Pēteris Plakidis, Lolita Ritmane, Rihards Dubra, Ēriks Ešenvalds
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
28. Septembris
12:00
ērģeles Liene Andreta Kalnciema
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
29. Septembris
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
19:00
Viļņas Universitātes jauktais koris “Pro musica”
Mākslinieciskā vadītāja Rasa Gelgotiene /Lietuva/
Belostokas Tehniskās universitātes jauktais koris
Mākslinieciskā vadītāja Violeta Milkovska/Polija/
Sanktpēterburgas jauniešu koris “Lauda”
Mākslinieciskā vadītāja Marina Kirejeva /Krievija/
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris INTIS
Mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce /Latvija/
Ērģelniece Liene Andreta Kalnciema /Latvija/
Programma: Alfr.Kalniņš, P.Vasks, M.K.Čurļonis, V.Miškinis, P.Lukaševskis, S. Rahmaņinovs
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
30. Septembris
12:00
ērģeles Līga Ivāne

Oktobris

2. Oktobris
12:00
ērģeles Ilona Birģele
3. Oktobris
12:00
ērģeles Aigars Reinis
19:00
Olga Pjatigorska (soprāns)
Ilze Reine (ērģeles)
Programma: J.S.Bahs, G.F.Hendelis, V.A.Mocarts, Dž. Kačīni, Dž. Rosīni, L.Kerubīni, V.Bellīni, P.Maskanji, Ž.Bizē, E.Elgars
Organizē IK Koncert
4. Oktobris
12:00
ērģeles Ilva Lempa
5. Oktobris
12:00
ērģeles Ilze Reine
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
6. Oktobris
12:00
ērģeles Ilze Barlo
19:00
Ērģeļu duets Ilze Reine, Aigars Reinis
Programma: J.K.Bahs, G.F.Hendelis, M.Dirifllē, R.Jermaks, A.Raumanis
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
7. Oktobris
12:00
ērģeles Inese Paiča
19:00
Ērģeles Endrū Pārnels
Rīgas Festivāla orķestris Raimonda Ozola vadībā
Solisti:
Nārdasa Viljamsa (soprāns)
Ketija Koventri (mecosoprāns)
Gajs Eljots (tenors)
Henrijs Nīls (baritons)
Diriģents Braiens Kejs /Lielbritānija
Programma: J.S.Bahs, D.Vilkokss, J.Haidns "Lorda Nelsona Mesa"
Biļetes cena EUR 7.00
8. Oktobris
9. Oktobris
12:00
ērģeles Iveta Pelše
10. Oktobris
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
11. Oktobris
12:00
ērģeles Jānis Pelše
12. Oktobris
12:00
ērģeles Kristīne Adamaite
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
13. Oktobris
12:00
ērģeles Kārlis Mētra
19:00
Ērģeles Ilona Birģele
Krišjānis Norvelis (bass)
Programma: J.S.Bahs, F.Šūberts, N. de Grinjī, G.Forē, J.Kalniņš, P.Barisons
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
14. Oktobris
12:00
ērģeles Digna Markule
15. Oktobris
16. Oktobris
12:00
ērģeles Larisa Bulava
17. Oktobris
12:00
ērģeles Larisa Carjkova
18. Oktobris
12:00
ērģeles Līga Ivāne
19. Oktobris
12:00
ērģeles Laima Ziemele
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
20. Oktobris
12:00
ērģeles Lilita Ozola
19:00
Ērģeles Eduards Oganesjans /Francija/
Programma: R.Šūmanis, F.Lists, M.Rēgers
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
21. Oktobris
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
22. Oktobris
19:00
Rīgas Pareizticīgo kamerkoris “Blagovest”
Diriģents Aleksandrs Brandavs
Programma: Dž.P. da Palestrīna, A.Arhangeļskis, A.Grečaņinovs, S.Rahmaņinovs, A.Šnitke, V.Kaļistratovs, L.Garūta, G.Pelēcis
Koncertu organizē Nodibinājums koris “Mūza”
Biļetes cena EUR 10.00
23. Oktobris
12:00
ērģeles Aivars Kalējs
24. Oktobris
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
25. Oktobris
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
26. Oktobris
12:00
ērģeles Liene Andreta Kalnciema
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
27. Oktobris
12:00
ērģeles Edīte Alpe
19:00
Ērģeles Tālivaldis Deksnis
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00
28. Oktobris
12:00
ērģeles Elena Privalova-Epšteina
29. Oktobris
30. Oktobris
12:00
ērģeles Līga Ivāne
31. Oktobris
12:00
ērģeles Ilze Reine
19:00
Ērģeles Vita Kalnciema
Ansamblis FABELLA ENSEMBLE
Programma: J.S.Bahs, Burkards Valdiss, Z.Kargs-Ēlerts, T.Ķeniņš
Biļešu cena: EUR 10.00, EUR 15.00, EUR 20.00

Novembris

1. Novembris
12:00
ērģeles Aigars Reinis
2. Novembris
12:00
ērģeles Aivars Kalējs
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
3. Novembris
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
4. Novembris
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
5. Novembris
6. Novembris
12:00
ērģeles Digna Markule
7. Novembris
12:00
ērģeles Edīte Alpe
8. Novembris
12:00
ērģeles Ilze Reine
9. Novembris
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
10. Novembris
11. Novembris
12:00
ērģeles Ilze Barlo
13. Novembris
12:00
ērģeles Iveta Pelše
15. Novembris
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
18. Novembris
12:00
ērģeles Jānis Pelše
20. Novembris
12:00
ērģeles Kārlis Mētra
22. Novembris
12:00
ērģeles Liene Andreta Kalnciema
25. Novembris
12:00
ērģeles Larisa Bulava
27. Novembris
12:00
ērģeles Larisa Carjkova
29. Novembris
12:00
ērģeles Laima Ziemele
© Rīgas Doms, 2007 - 2017