Maijs 
POTCPSS
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Jūnijs 
POTCPSS
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Jūlijs 
POTCPSS
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Maijs

30. Maijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
12:30
Meinarda kapelā
31. Maijs
12:00
ērģeles Laima Ziemele
12:30
Meinarda kapelā

Jūnijs

1. Jūnijs
12:00
ērģeles Larisa Carjkova
19:00
Ērģeles Elžbeta Karolaka /Polija/
Programma: V.A.Mocarts, F.Mendelszons, S.Franks, F.Novovejskis
2. Jūnijs
12:00
ērģeles Aivars Kalējs
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
3. Jūnijs
20:00
Ērģeles Aivars Kalējs
Ingus Pētersons (tenors)
Uldis Urbāns (oboja, angļu rags)
Programma: J.S.Bahs, G.F.Hendelis, V.A.Mocarts, L.Krebss, R.Pauls, J.Lūsēns, A.Kalējs
4. Jūnijs
5. Jūnijs
19:00
Ērģeles Aigars Reinis
Ieva Nīmane (multiinstrumentāliste)
Programma: B.Paskvīni, A.Vivaldi, F.Lists-K.Sensānss, Š.M.Vidors, H.M.Linde, L.Andrīsens, I.Nīmane
6. Jūnijs
12:00
ērģeles Iveta Pelše
7. Jūnijs
12:00
ērģeles Ilva Lempa
8. Jūnijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
19:00
Ērģeles Inese Paiča
Liene Denisjuka-Straupe (flauta)
Programma: J.S.Bahs, A.Vivaldi, R.Šūmanis, R.Vāgners-F.Lists, F.Lists, G.Forē
9. Jūnijs
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
10. Jūnijs
12:00
ērģeles Digna Markule
19:00
Ērģeles Kristīne Adamaite, Tālivaldis Deksnis
Jolanta Strikaite-Lapiņa (soprāns)
Ints Dālderis (klarnete)
Jānis Porietis (trompete)
Lauma Ilsuma (flauta)
Programma:
Introdukcija un pasakalja par BACH
Koncerts klarnetei un ērģelēm
Trīs dziesmas ar O.Vācieša dzeju
Divi korāļi trompetei un ērģelēm
Cikls ērģelēm "Vecrīgas gravīras"
11. Jūnijs
12:00
ērģeles Larisa Bulava
12. Jūnijs
19:00
Ērģeles Endrū Kannings
Upsalas Doma meiteņu koris
Diriģente Margaritra Rāba /Zviedrija/
Rīgas Doma meiteņu koris "TIARA"
Diriģente Aira Birziņa
Programma: A.Sēdermans, Dž.Stainers, R.Remondi, P.Kazalss, O.Lindbergs, V.Olēns, T.Nilsons, A.Pjacolla, K.Rēnkvista, L.Viljamss
13. Jūnijs
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
14. Jūnijs
12:00
ērģeles Jānis Pelše
19:00
Piedalās: Evija Martinsone (soprāns)
Krišjānis Norvelis (baritons)
Rīgas kamerkoris AVE SOL
Diriģents Jurģis Cābulis
Orķestris RĪGA
Diriģents Valdis Butāns
Programma: G.F.Hendelis, G.Forē, R.Vons – Viljamss, Alfr.Kalniņš, E.Melngailis
Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kurus no 7.jūnija varēs saņemt Rīgas Doma kasē
Organizē Orķestris "Rīga"
15. Jūnijs
12:00
ērģeles Liene Andreta Kalnciema
19:00
Ērģeles Ilona Birģele
Evita Zālīte (soprāns)
Programma: J.S.Bahs, A.Kabezons, M.Rēgers, A.Pjacolla, R.Dubra
16. Jūnijs
12:00
ērģeles Ilona Birģele
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
17. Jūnijs
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
19:00
Ērģeles Edīte Alpe
Indris Egle (oboja)
Programma: J.S.Bahs, K.Dženkins
18. Jūnijs
12:00
ērģeles Kārlis Mētra
19. Jūnijs
19:00
Ērģeles Jolanta Barinska
Sieviešu koris DAUGAVIETE
Diriģentes Rita Platpere, Linda Matveja
20. Jūnijs
12:00
ērģeles Līga Ivāne
21. Jūnijs
12:00
ērģeles Aigars Reinis
19:00
Olga Pjatigorska (soprāns)
Ilze Reine (ērģeles)
Leonards Antoņēvičs (vijole)
Programma: J.S.Bahs, G.F.Hendelis, V.A.Mocarts, T.Džordani, L.Kerubīni, P.Maskanji, S.Franks
Organizē IK Koncert
22. Jūnijs
12:00
ērģeles Edīte Alpe
19:00
Ērģeles Diāna Jaunzeme-Portnaja
Vokālā grupa "Schola Cantorum Riga"
Vadītājs Guntars Prānis
23. Jūnijs
12:00
ērģeles Kristīne Adamaite
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
24. Jūnijs
12:00
ērģeles Inese Paiča
25. Jūnijs
12:00
ērģeles Laima Ziemele
26. Jūnijs
19:00
Ērģeles Larisa Bulava
Monta Martinsone (soprāns)
Ilona Meija (flauta)
Programma: V.A.Mocarts
27. Jūnijs
12:00
ērģeles Lilita Ozola
28. Jūnijs
12:00
ērģeles Jeļena Privalova-Epšteina
29. Jūnijs
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
19:00
Ērģeles Virginijus Barkausks /ASV/
Roberts Beinaris (oboja / Lietuva)
Programma: A.Vivaldi-J.S.Bahs, M.Marē, Š. Turnemīrs, L.Vjerns, P.Košro, B.V.Sanderss, V. Striupaite- Beinariene
30. Jūnijs
12:00
ērģeles Ligita Sneibe
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
31. Jūnijs

Jūlijs

1. Jūlijs
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme - Portnaja
19:00
Atklāšanas koncerts
Ligita Sneibe (ērģeles)
2. Jūlijs
12:00
ērģeles Ligita Sneibe
3. Jūlijs
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Aivars Kalējs (ērģeles)
Martina Dēringa (soprāns/Vācija)
Programma: J.S.Bahs, G.F.Hendelis, V.A.Mocarts, M.Rēgers, A.Kalējs
4. Jūlijs
12:00
ērģeles Aivars Kalējs
5. Jūlijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
6. Jūlijs
12:00
ērģeles Digna Markule
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
RIGA ORGANUM DUO Diāna Jaunzeme & Ilona Birģele
7. Jūlijs
12:00
ērģeles Jānis Pelše
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
20:00
Latvijas Radio koris
Diriģents Pīters Filipss (Apvienotā Karaliste)
Programma: N.Gombērs, Dž. P.Palestrīna, Ž. de Prē, T.Talliss, T.L. Viktorija
Organizē VSIA Latvijas Koncerti
8. Jūlijs
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Ērģeles Kristīne Adamaite
Rīgas saksofonu kvartets:
Katrīna Kivleniece, Artis Sīmanis, Ainars Šablovskis, Baiba Tilhema
Programma: J.S.Bahs, A.Pjacolla, A.Stepiņš, R.Jermaks, Im.Zezmaris, A.Kalējs, R.Dubra
9. Jūlijs
12:00
ērģeles Larisa Carjkova
10. Jūlijs
19:00
J.S.Bahs un dēli
Ērģeles Ilze Reine
Lauma Ilsuma (flauta)
11. Jūlijs
12:00
ērģeles Aija Ziņģīte
12. Jūlijs
12:00
ērģeles Jeļena Privalova-Epšteina
13. Jūlijs
12:00
ērģeles Līga Ivāne
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Ērģeles Gābors Sotjari-Naģs (Ungārija)
Programma: F.Šūberts, S.Franks, F.Lists
14. Jūlijs
12:00
ērģeles Diāna Jaunzeme - Portnaja
18:00
Vakara dievkalpojums, ar Svēto Vakarēdienu
15. Jūlijs
12:00
ērģeles Liene Andreta Kalnciema
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Ērģeles Vita Kalnciema
16. Jūlijs
12:00
ērģeles Larisa Bulava
17. Jūlijs
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Ērģeles Larisa Bulava
Programma: J.S.Bahs
18. Jūlijs
12:00
ērģeles Iveta Pelše
19. Jūlijs
12:00
ērģeles Inese Paiča
20. Jūlijs
12:00
ērģeles Ilva Lempa
21. Jūlijs
12:00
ērģeles Kārlis Mētra
22. Jūlijs
12:00
ērģeles Laima Ziemele
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Ērģeles Tālivaldis Deksnis
23. Jūlijs
12:00
ērģeles Lilita Ozola
24. Jūlijs
19:00
Ērģeļmūzikas koncerts
Ērģeles Roberts Hansons
25. Jūlijs
12:00
ērģeles Jolanta Barinska
26. Jūlijs
12:00
ērģeles Edīte Alpe
27. Jūlijs
12:00
ērģeles Ilona Birģele
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Ērģeles Andres Uibo /Igaunija
28. Jūlijs
12:00
ērģeles Kristīne Adamaite
29. Jūlijs
12:00
ērģeles Ilze Reine
19:00
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Ērģeles Līga Ivāne
30. Jūlijs
12:00
ērģeles Aigars Reinis
31. Jūlijs
19:00
Noslēguma koncerts
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Ērģeles Aigars Reinis
Marta Spārniņa (vijole)
Ēriks Kiršfelds (čells)
Programma: J.S.Bahs, F.Lists, M.Ravels
© Rīgas Doms, 2007 - 2011